Tanárok, orvostanhallgatók, biológusok által összeállított, érettségi fókuszú és sikerorientált emelt szintű felkészítő.
Biológia: június 29.
Kémia: Július 1.
( A kurzus minimum 10 fő esetén indul el)
14 alkalom, heti 3 óra tömbösítve
Legnehezebb témaköröket nézzük át, amik a leggyakrabban okoznak problémát az érettségin
Minden óra elején Kahoot-tal ellenőrizzük a tudásod.
Nem csak „érzésre tudod” az anyagot, hanem biztosan hozod a pontokat! Diákjaink stabilan 80% felett teljesítenek, ha követik a rendszert.
Stresszkezelés, időmenedzsment és tanulásmódszertan.
Nem 300 fő, hanem max. 40 fő.
Az akciók nem összevonhatók.
Amikor jelentkezel hozzánk, 24 órás hozzáférést kapsz az összes tavalyi anyagunkhoz, hogy megbizonyosodj arról, hogy TÉNYLEG neked való-e a kurzus.
Ha az álom egyetemedre szeretnél járni, akkor ahoz a munkát MOST kell elkezdened!
Június 22. a jelentkezési határidő, ha addig összegyűlik 10 fő kurzusonként akkor elindítjuk a tanfolyamot. Utána bármikor lehet csatlakozni, mert minden anyag visszanézhető.
Sajnos nem, ezt a kurzust akkor ajánljuk neked, ha már rendelkezel érettségivel. Hiszen itt nem a legelejétől vesszük át az anyagot, hanem csak azokat a részeket tanuljuk meg, amik különösen sok gondot okoznak az érettségizőknek.
Az órákat bármikor visszanézheted.
Töltsd ki az űrlapot és jelentkezz most!